İş Bankası Kartı


İş Bankası Kartı

İş’te Öğrenci

                Türkiye Cumhuriyeti’nin ilk bankası olan İş Bankası, halkın yanında olmaya istikrarlı bir şekilde devam ediyor. Geçim sıkıntısını en çok yaşayan öğrenciler İş’te öğrenci olmayı daha çok tercih ediyor. Çünkü öğrencilere sunduğumuz fırsatlar bitmiyor.

İş’te Öğrenci İş Bankası’nın sadece öğrencilere verdiği bankamatik kartının adıdır. Bir öğrenci bu kartı öğrencilik hayatı boyunca kart kesim ücreti ödemeden kullanabilmektedir. Ancak bu İş Bankası olarak sunulan hizmetlerden en azı denebilir.

İş Bankası öğrenciler için düşük limitli bir kredi kartı da vermektedir. Bu kartın limiti 500 lira gibi bir öğrencinin aylık giderini karşılayabilecek ama onun belini bükmeyecek bir miktardır. Bu sayede geçim sıkıntısı çeken bir öğrenci ay sonunda en azından kredisi ya da bursu yatana kadar ihtiyaçlarını giderebilmektedir. Ve limiti çok düşük olduğu için bir sonra ki ay borcunu ödemesi zor olmayacaktır.

Kredi kartı kullanan bir öğrenci eğer kendi gelirini hesaplayamaz ve fazla harcama yapsa bile sonrasında borcunu taksitlendirip ödemesi mümkün olacaktır. Bu hem bir öğrencinin ihtiyaçlarını gideremeyecek bir duruma düşmesini engellemekte hem de kendi aylık gelirine göre hareket etmesini öğrenmesini sağlamaktadır.

Maximum İş’te Öğrenci kartı kullanan öğrencilere sunulan bir başka avantaj da var. Kartın borcunun düzenli bir şekilde ödenmesi halinde İş Bankası size kredi imkanı da sunabilmektedir. Bu da şu demek oluyor; öğrencilik hayatında kredi kartı kullanmış ve düzenli bir şekilde borçlarını ödemiş olan kişiler kredi çekebiliyor. Yani öğrencilik hayatı bittiğinde her şeye sıfırdan başlamak yerine kendi işini kurma imkanı öğrenciye veriliyor. Ve bu imkanı yalnızca İş Bankası sağlıyor. Aynı zamanda aylık 50 TL gibi küçük bir ödeme yaparak bireysel emeklilik imkanı da İş’te Öğrenci olanlara sunulan imkanlar arasında.

Bir önceki yazımız olan Ziraat Bankası Maximum Kart başlıklı makalemizde Ziraat Bankası Maximum Kart, Ziraat Bankası Maximum Kart borcu ödeme ve Ziraat Bankası Maximum Kart borcu sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

İş Bankası Kartı ile Benzer Yazılar:

5 Eylül 2013 Saat : 11:00

İş Bankası Kartı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Evinizden çıkmadan online olarak fatura ödeme , akbank borcu sorgulama , fatura öde işlemlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz faturaodemesi.org iyi günler diler.
kredi kartı borç öğrenme Son Yazılar

Son Yazılar